Banket / Hilton Sandalye

Evlerde, otellerde, restoranlarda, düğün, balo salonlarında, eğitim kurumlarında, kafelerde kullanılan ve farklı modelleri ile bulunduğu ortama şıklık ve kalite katan Banket / Hilton Sandalye modelleri son yıllarda en çok tercih edilen sandalye türleridir. Dayanıklılığı, hafif olması, ergonomisi ve kalitesi ile Banket / Hilton Sandalye çeşitleri özellikle kalabalık organizasyonlarda oldukça kullanışlıdır.

BANKET / HİLTON SANDALYE ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Alüminyum ve metal seçenekleri olan Banket / Hilton Sandalye modelleri dayanıklı olduğu kadar sağlamlığı açısından da güvenlidir. Genellikle gold, krom, siyah olarak üretilen Banket / Hilton Sandalye modelleri özel istek üzerine farklı renklerde de imal edilebilmektedir. Oturma yeri ve sırt dayama kısmında farklı kumaşlar ve deri kullanılmaktadır. Oturma kısmı ince minder olabileceği gibi tercihe göre soğuk döküm poliüretan süngerli ve hava kanallı olarak da imal edilmektedir.

Banket / Hilton Sandalye seçimi yaparken nerede kullanılacağı, kullanım yoğunluğunun ne kadar olacağı dikkate alınmalıdır. Özellikle kumaş seçiminde bu detaylar önemlidir. Farklı kumaş türlerinin kullanıldığı Banket / Hilton Sandalyelerde özellikle deri ve kadife kumaşın yeri ayrıdır. Kadife kumaş uzun ömürlüdür. Temizliği kolaydır. Silinme hatta yıkanma özelliği olduğu için ilk gün ki parlaklığını korumaktadır. Deri de aynı şekilde kolay temizlenebilmektedir. Kumaşa göre çok daha dayanıklıdır. Ayrıca şönil kumaşlarda Banket / Hilton Sandalyeler için sağlıklı bir seçenektir. Yıkanabilen dokuma bir kumaştır. Piyasada oldukça fazla rastlanan taytüyü kumaşlar ise dayanıksızdır. Fiyatı açısından tercih edilse de ömürlük değildir.

Banket / Hilton Sandalye modelleri kendi içinde farklılık gösterir. Örneğin sırt kısmı kare, oval olabilmektedir. Bu tamamen kişilerin tercihi ve beğenisine kalmıştır. Kolçaklı modelleri bulunmaktadır. Özellikle eğitim kurumları ve konferans salonları için tercih edilen tablalı Banket / Hilton Sandalye modellerinin tablası melamin, iskeleti metaldir. Kolçaklı ve tablalı Banket / Hilton Sandalye modellerinin üst üste istiflenememesi bazı kullanım alanlarında ve kargo açısından dezavantajlı olmaktadır.

Banket / Hilton Sandalye modelleri klasik tarz dekorasyonlu salonlar için oldukça kullanışlıdır. Metal iskeleti istenilen renklere boyanabilmekte, döşeme renk ve desenleri geniş bir yelpazeye sahiptir.

Klasik Banket / Hilton Sandalye modelleri ergonomisi, kaliteli formu ve klasik yapısı ile otellerin, eğitim kurumlarının, düğün ve konferans salonlarının yanı sıra ev ve işyerlerinde de güvenle kullanılmaktadır.

Banket / Katlanır Masa

Banket / Katlanır Masa katlanır ayak mekanizmasına sahip masa modellerine verilen isimdir. Bu masa çeşitleri organizasyon, açılış, toplantı, seminer, düğün salonu gibi yerlerde sıklıkla kullanılan ve tercih edilen eşyalardır.

Banket / Katlanır masalar kullanılacakları yerlere ve kullanım amaçlarına göre farklı şekillerde ve farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Bu şekiller arasında yuvarlak, dikdörtgen, yarım daire, çeyrek daire, dilim Banket / Katlanır masa modelleri yer almaktadır. Bazı Banket / Katlanır masa modellerinde katlanır ayak mekanizması ayrı olarak ta satılabilmektedir.

Banket / Katlanır masa modelleri özel olarak imal edilmiş katlanır ayak mekanizmasına sahiptir. Bu özellikleri sayesinde stoklanması ve kullanılmadıkları zamanlarda yer açısından tasarruf sağlamaktadırlar. Ayrıca katlanır ayak mekanizması sayesinde bir yerden başka bir yere taşınmaları da çok daha kolay ve pratik olmaktadır. Katlanır ayak mekanizmasına ek olarak dengesiz ve bozuk zeminlerde rahatlıkla kullanılabilmesi için ayarlanabilir ayak mekanizmasına da sahiptirler.

Banket / Katlanır masa modelleri daha önce de belirttiğimiz gibi farklı şekillerde üretilebilmektedir. Dikdörtgen şeklinde üretilen modellerde ise genellikle seksen santimetre uzunluk ve altmış santimetre genişlik olacak şekilde üretilmektedir. Tabi bu ölçüler her zaman aynı olacak anlamına gelmez, müşterilerden gelen talep ve istekler doğrultusunda farklı ölçülerde Banket / Katlanır masa modelleri üretilebilir. Banket / Katlanır masa modelleri dört, altı, sekiz veya dokuz kişilik olacak şekilde üretilebilir. Üst kısımları dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan bu masalar aynı zamanda ağırlığa karşıda son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayak kısımları sağlam olması için demirden üretilen Banket / Katlanır masa modelleri aynı zamanda paslanmaz ayaklara sahiptir. Ayak kısımları katlanabilir olan bu masalar bu sayede kolayca saklanabilir. Ayrıca Banket / Katlanır masa modellerinin ayak kısımları herhangi bir sorun durumunda kolaylıkla sökülüp tamir edildikten sonra geri takılabilir. Bu özellik sayesinde Banket / Katlanır masaların ayak kısımları oldukça kuvvetlidir.

Banket / Katlanır masa modelleri evlerde, toplantı ve düğün salonlarında ve buna benzer birçok yerde çok amaçlı olarak kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir. Bu masalar aynı zamanda hafif yapıları ve katlanabilir ayakları sayesinde günümüzde oldukça fazla tercih edilen masa modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu masalar aynı zamanda ofislerde, bürolarda, işyerlerinde toplantı masaları olarak da kullanılmaktadır. Bu masa modellerinin çok amaçlı kullanıma imkan vermesi, sağlam olmaları ve en önemlisi uygun fiyatlı olmaları tercih edilmelerini sağlayan en büyük avantajlarıdır.

Banket / Katlanır Mobilya olarak üretmiş olduğumuz Banket / Katlanır masa modellerimizde sizler için farklı ebatlar sunabilmekteyiz. Yuvarlak şekilde üretmiş olduğumuz masaların çapları yüz santimetreden başlayıp iki yüz santimetreye kadar olabilmektedir. Bu sayede masayı kullanacağınız yerin büyüklüğüne göre sizin için en uygun olan ebattaki masayı satın alabilirsiniz.

Yuvarlak masa modellerinde olduğu gibi dikdörtgen Banket / Katlanır masa modellerimizde de farklı ebatlarda modeller üretebilmekteyiz. Masanın taşınması, yer değiştirmesi sırasında bir yere sürtmesi veya darbe almasına karşı koruma amaçlı olarak Banket / Katlanır masa modellerimizin etrafları t-bantlı olarak üretilmektedir. Yine uzun ömürlü ve dış etkenlere karşı dayanıklı olmaları için demir aksamları elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.

Banket / Katlanır Mobilya olarak sizlere her zaman daha iyi, daha kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunabilmek adına kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Gelişen teknoloji yakından takip ederek üretim kalitemizi sürekli arttırmakta ve sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeni ürünler tasarlamaktayız. Öncelikli hedefimiz olan yüzde yüz müşteri memnuniyeti adına şirket için eğitimlerimize ara vermeden devam ederek sizin talep ve görüşlerinizi her zaman dikkate almaktayız.

Banket / Katlanır Mobilya firması olarak siz değerli müşterilerimize farkı ürün kategorilerinde birbirinden şık ve farklı renk seçenekleri, hafif yapıları, estetik tasarımları ile farklı mobilya modelleri sunabilmekteyiz. Banket / Katlanır masa modellerimiz son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, fonksiyonel yapıları ve uygun fiyat seçenekleri ihtiyaçlarınıza cevap verebilen ürünlerdir. Ürün yelpazemizde yer alan diğer ürünlerimizi daha yakından incelemek ve detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dış Mekan / BahçeMasa Sandalyeleri

Özellikle son yıllarda hızla gelişen üretim ve malzeme teknolojisi sayesinde masa ve sandalyelerin kullanım alanları genişlemiş bir hale gelmiştir. Artık daha uzun ömürlü, dayanıklı aynı zamanda konforlu dış mekan /bahçe masa sandalye modelleri üretilebilmekte ve uzun yıllar yıpranmadan sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Açık alanlar, Dış Mekan / Bahçeler, cafeler, restoranların açık kısımları gibi bir çok yerde kullanıma uygun olan dış mekan / bahçe masa sandalye modelleri hava koşullarına karşı son derece dayanıklı bir yapıda üretilmektedir. Açık alanlar ve mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilmiş olan bu mobilyalar su, nem, güneş ışığı ve sıcaklıktan etkilenmeyecek malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Gövde kısımları demir malzemeden üretilmiş olan dış mekan / bahçe masa sandalye modelleri aynı zamanda elektrostatik toz boya ile boyanarak paslanmaya karşı dayanıklı bir hale getirilmektedir. Dış mekan / bahçe sandalyelerin yüzey bölgeleri ahşap iroko ağaçtan imal edilmiş olup su ve güneş ışığı gibi yıpratıcı dış etkenlere karşı dayanıklıdır, zaman içerisinde eskime, yıpranma ya da renk solması gibi sorunlar meydana gelmesine engel olur. Dış mekan / bahçe sandalyelerinden olduğu gibi dış mekan / bahçe masalarda da aynı ağaç malzeme kullanılarak nem ve ısıya karşı dayanıklı bir yüzey elde edilmiş olur.

Dış mekan / bahçe masa ve sandalye modellerinin kullanıldığı yerlerden birisi de Dış Mekan / Bahçelerdir. Bu yerlerde sevdikleriniz ya da aileniz ile keyifli zamanlar geçirebilmeniz dış mekan / bahçe mobilyaları ile mümkün olmaktadır. Son yıllarda artan Dış Mekan / Bahçe kullanımları ile birlikte dış mekan masa sandalye modellerine olan ilgi ve talep bir hayli artmıştır.

Dış mekanlarda / bahçelerde kullanılacak olan masa ve sandalyelerin hafif ancak sağlam bir yapıda olmaları gerekmektedir. İşletmelerde kullanılan masa ve sandalyeler gün içerisinde bazı durumlar gereği yer değiştirebilir bu nedenle bir yerden başka bir yere kolayca taşınmaları büyük avantaj sağlar.

Dış mekan / bahçe masa sandalye seçimi yaparken kullanılacakları alanın büyüklüğüne göre tercih yapmak en doğrusu olacaktır. Küçük ve daha dar alanlar için büyük boyutlarda bir mobilya takımı tercih edilmesi sıkışık ve konforsuz bir kullanıma neden olarak sizi ya da müşterilerinizi mutsuz edecektir. Dış mekanlarda kullanılacak olan masa ve sandalyelerin hem iskeletleri hem de oturma yerleri su, nem ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir yapıda olmalıdır. O nedenle dış mekan / bahçe masa sandalye modellerinde oturma yerlerinde kumaş ya da sünger tarzında bir malzeme tercih edilmemelidir. Bu malzemeler yıpratıcı hava koşullarına karşı dayanıksız olup kısa zamanda yıpranacaktır. O nedenle ahşap sandalye üzerine portatif bir yastık ya da minder konularak kullanılması çok daha uygun olacaktır. Hava şartları kötüleştiği zaman bu yastık ya da minderler yerinden çıkartılarak yıpranmaları ve ıslanmaları önlenmiş olur.

Ürün yelpazesinde iç ve dış mekanlara uygun birçok masa ve sandalye modellerine yer veren Banket mobilya günümüzde hızla ilerleyen teknoloji sayesinde her geçen gün daha kaliteli, daha sağlam, daha hafif ve daha uzun ömürlü mobilyalar üretilebilmektedir. Banketci Mobilya olarak bizler gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek en son üretim tekniklerinden faydalanmaktayız. Bu özelliğimiz sayede üretim ve montaj işlemlerindeki kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi her zaman daha üst seviyelere taşımaktayız.

Dinamik, yaratıcı ve sorumluluk sahibi olan çalışma arkadaşlarımız ile her zaman daha iyi tasarımlar ve modeller üretebilmek adına çaba göstermekteyiz. Bunlara ek olarak sektördeki yirmi yıllık tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmakta ve size en uygun çözümleri sunmaktayız.

Ürün yelpazemizde farklı tasarımlarda ve farlı ebatlarda dış mekan / bahçe masa sandalye modelleri yer almaktadır. Ürünler tamamen kendi imalatımız olup hepsinde birinci kalitede malzeme kullanılmıştır. Dilerseniz yenilenmiş olan web sitemizi ziyaret ederek dış mekan / bahçe masa sandalye modellerimiz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz ile sormak istediğiniz tüm soru ve görüşleri bizimle telefon, mail ya da dilerseniz sitemizde yer alan whatsapp iletişim sistemi üzerinden bize iletebilirsiniz.

Bistro Masa

Bistro masa modelleri günümüzde artık oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip bir duruma gelmiştir. Neredeyse tüm barlar, diskolar, fuar organizasyonları, gece kulüpleri, açılış davetleri gibi yerlerde artık bistro masa kullanılmaktadır. Bu masalar farklı çaplarda ve farklı yüksekliklerde üretilebilmektedir.

Hepimizin sıklıkla kullandığı bistro masa ismindeki bistro kelimesinin anlamını birçok kişi aslında bilmemektedir. Bistro kelimesi Paris şehrindeki küçük bar ve lokantalara verilen isimdir ve günümüze kadar bu şekilde aktarılmış bugünkü anlamıyla bar gibi mekanlarda kullanılan masalara verilen bir ad haline gelmiştir. Ülkemizde de bu nedenle gece kulübü, açılış davetleri, nikah törenleri, barlar, diskolar, fuar organizasyonları gibi yerlerde oldukça fazla tercih edilen bu ürünlere bistro masa adı verilmektedir.

Uygun Fiyatlı Bistro Masa Modelleri

Banketci Mobilya olarak her zaman gelişen ve değişen teknolojiyi çok yakından takip etmekteyiz. Sektörde süre gelen yirmi yıllık deneyimimiz ile sizlere göze hoş gelen estetik tasarımlara sahip, uzun ömürlü ve dayanıklı bistro masa modelleri sunabilmekteyiz.

Bistro masa üretimi sırasında kullanılan tekniklerin ve yapılan üretim aşamalarının kalitesi ortaya çıkacak olan ürünün kalitesine doğrudan etki eder. Bu aşamalar arasında döküm, kaynak, boya, montaj gibi farklı işlemler yer almaktadır, kaliteli ve uzun ömürlü bir bistro masa için tüm bu aşamaların dikkatli ve düzgün bir şekilde yapılması büyük önem taşımaktadır. Banketci Mobilya olarak bistro masa ve diğer tüm ürünlerimizde kesinlikle kaliteden en ufak bir ödün vermemekteyiz. Sizlerin talep ve ihtiyaçlarınıza en uygun ve en fonksiyonel çözümleri sunabilmek adına çaba göstermekteyiz.

Bistro masa modelleri şık ve göze hoş gelen tasarımlarının yanı sıra minimal çizgilerdeki yapıları sayesinde oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkar. Genişlikleri altmış ile seksen santimetre arasında olabilen bu masalar bu sayede yer açısından geniş olmayan alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca kullanılacakları yerlere ve kullanım amaçlarına bağlı olarak farklı yüksekliklerde de üretilebilmektedir.

Genişlik açısından avantajlı olan bu masalar kullanıldıkları alanlar ve mekanlarda daha fazla verim alınmasını sağlarlar. Bistro masa modellerini kullanan işletmelerin dekorasyonları göze daha hoş gelen modern bir tasarıma bürünmektedir. Ayrıca şık bir masa kullanımının her alanda oluşturulabilmesine yardımcı olmaktadır. Bistro masa modellerinde estetik, farklı renklerde ve desenlerde modeller bulunmaktadır. Bistro masa kullanmayı tercih eden işletmeler böylelikle uzun ömürlü, estetik, kullanışlı ve dayanıklı bir çözümü tercih etmiş olmaktadır.

Bistro masalar son derece sağlam ve dengeli bir yapıya sahip olarak üretilmektedir. Masaların beklide en önemli kısımları olan ayakları paslanmaz kaplamaya sahiptir bu sayede zaman içerisinde paslanma oluşmasına engel olmaktadır. Ayrıca bazı bistro masaların ayakları döküm demirden üretilmiştir. Üst kısmı ahşap olan modellerin etrafı darbelere karşı koruma amaçlı olarak t-bantlı olarak üretilmektedir. Masaların çapları da değişmektedir. Kullanılacak alanın genişliğine göre farklı çaplarda masa tercihi yapılabilir. Bistro masa modelleri altmış, yetmiş ve seksen santimetre olmak üzere üç farklı çapta üretilmektedir. Ancak özel olarak bir talep gelmesi halinde istenilen çaplarda da üretim yapılabilmektedir.

Banketci Mobilya olarak üretmiş olduğumuz masalar ve diğer tüm ürünlerimizde her zaman en kaliteli ve en sağlam mobilyaları sizlere uygun fiyatlar ile sunabilmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda daha modern ve daha iyi bir üretim için teknolojiyi yakından takip ederek, şirket içi ve dışı eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Banketci Mobilya kalite ve güvencesi ile satın alacağınız bistro masa veya herhangi bir başka mobilyayı uzun yıllar boyunca sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Geniş ürün yelpazemizde yer alan birbirinden kaliteli ve estetik tasarıma sahip olan tüm ürünlerimizi daha yakından incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimiz arasında banket sandalyeler, dış mekan masalar, berjer ve koltuklar, banket masalar gibi birçok farklı kategoride ürün yer almaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili sormak istediklerinizi bizimle telefon, mail ya da whatsapp iletişim hattımız üzerinden sorabilirsiniz.

Cafe Sandalye

Cafe ve restoran gibi yerlere gelen müşteriler rahat ve konforlu bir şekilde zaman geçirmek isterler, kimse göze hoş gelmeyen, rahatsız ve konforsuz bir mekana gelmeyi istemez. O nedenle müşterilerinize keyifli ve rahat bir zaman geçirmeleri için doğru cafe sandalye modelini tercih etmeniz gerekmektedir.

Cafe Sandalye Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Sadece görüntü olarak estetik bir cafe sandalye modeli seçmek tek başına yeterli olmayacaktır, aynı zamanda mekan ile uyumlu ve kullanım tarzına uygun bir modeli seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca sandalye seçimi yaparken kullanılacağı yerin iç mekan mı yoksa dış mekan mı olduğu da karar vermenizde etki edecektir. İç mekanlarda kullanılacak olan cafe sandalye modelleri kumaş ya da benzeri bir kaplamaya sahip olabilir, dış etkenlere maruz kalmayacağı için bu bir sorun teşkil etmez ancak dış mekanda kullanılacak olan sandalyelerin dış etkenlere karşı dayanıklı ve paslanmaz bir yapıda olmaları gerekmektedir.

Eğer bir cafe ya da restoran sahibiyseniz Banketci Mobilya size doğru cafe masa ve cafe sandalye seçmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Yirmi yıllık sektör tecrübemiz ile kaliteli ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkartarak işletmenize renk ve şıklık katacak mobilyalar üretmekteyiz.

Her zaman en kaliteli ahşap malzemeler, en kaliteli paslanmaz demirler ve son derece kaliteli yüzey kaplama malzemeleri kullanan Banketci Mobilya bu sayede uzun yıllar boyunca müşterilerinizin rahat ve konforlu bir şekilde işletmenize gelip vakit geçirmelerini sağlayacak cafe sandalye modelleri üretmektedir. Hem işletmenizin konseptine hem de bütçenize uygun cafe sandalye modellerini rahatlıkla bulabileceğiniz firmamız ürünlerinde kalite, dayanıklılık ve sağlamlık garantisi vermektedir. Sandalyelerimizin metal kısımlarında kullanmış olduğumuz malzeme ve boya kalitesi son derece yüksek olup suya ve paslanmaya karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahiptirler.

Birçok farklı renkte ve modelde cafe sandalye üretimi yapan Banketci Mobilya her mekana ve her konsepte uygun ürünleri ile sektöre yön veren bir konuma yükselmeyi başarmıştır. Piyasada satışı bulunan ve sadece tasarıma önem verilmiş ancak dayanıklılık ve rahatlık açısından son derece zayıf olan bazı ürünler kolay yıpranmaları, paslanma ve çürümeye maruz kalmaları nedeni ile alıcılarını zarara uğratmaktadır o nedenle cafe sandalye seçimi yaparken hem dayanıklı hem de estetik tasarıma sahip modelleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Hem iç hem de dış mekanlarda rahat ve güven içerisinde kullanabileceğiniz cafe sandalye modelleri üreten Banketci Mobilya her bütçeye ve her tarza uygun ürünleri size sunmayı başarmaktadır. Özellikle dış mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilmiş olan cafe sandalye modellerimiz suya dayanıklı olarak üretilmiş olup paslanmaya karşıda dayanıklıdır.

Cafe sandalye seçimi yaparken işletmenizin büyüklüğünü ve masa sayınızı dikkat almanız gerekmektedir. Kimi yoğun zamanlarda ek sandalye ihtiyacı olabileceğini göz önünde tutarak işletmeniz için satın alacağınız cafe sandalye sayısını ona göre belirlemeniz gerekmektedir. Ayrıca satın alacağınız sandalyelerin masa yükseklikleri ile tam uyumlu olması müşterilerinizi rahat ve konforlu bir şekilde ağırlayabilmeniz için büyük önem taşımaktadır. Dünyada kabul gören standart bir masa yüksekliği yetmiş beş santimetredir bu yüksekliğe uygun olan sandalye yüksekliği de kırk yedi santimetredir. Masa uyumu açısından sandalye tercihi yaparken bu yükseklikteki modelleri tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir başka özellik ise satın alacağınız sandalyelerin iç içe geçen bir yapıya sahip olup olmadıklarıdır. Çünkü işletmenizde kimi zaman sandalyeleri üst üste stoklama ihtiyacı duyabilirsiniz, ayrıca cafe sandalye modelleri hafif olmalıdır, gün içerisinde hem müşteriler hem de işletme çalışanları sandalyelerin yerlerini değiştirme ihtiyacı duyabilirler bu nedenle taşınması kolay ve hafif bir sandalye tercih etmelisiniz.

Cafe sandalye, cafe masa, dış mekan masa, bahçe mobilyaları ve diğer bir çok ürünümüzü detaylı bir şekilde incelemek için yenilenen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ve sormak istediğiniz diğer tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.